
Дряпка-хвиля для котів 29x18x50 см плюш/сизаль сіра Trixie Wave
- В наявності
- Код: 43262
1 129 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка Trixie "Хвиля" сіра стане чудовим подарунком для вашого улюбленця, бо це – дивовижний розважальний аксесуар для котів
Особливості дряпки:
- Ідеальні габарити
- Надійна
- Зроблена з якісних матеріалів
- Підходить для всіх порід
- Ідеально виконує функціонал
- Збереже від пошкоджень меблі та речі
- Подарує тварині гарний настрій
Дряпка Trixie "Хвиля" сіра у формі хвилі не займе багато місця удома і гармонічно впишеться в інтер'єр. Зручна форма дозволить без проблем точити кігті і задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у кота, та розвиваючи його
- сизаль / плюш (поліестер)
- сірий колір
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Кігтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 180 мм |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 1 129 ₴



