
Клітка Fop Zoe для гризунів укомплектована 45x27x20 см
- В наявності
- Код: 20790011
1 539 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для домашніх гризунів завжди важливо мати своє місце в будинку, а Клітка для гризунів Fop «Zoe» 45 x 27 x 20 см - це цілий комплекс, куди можна помістити все найнеобхідніше для дозвілля вашого маленького друга! Клітка міцна, зручна, габарити ідеальні для вихованця, а головне - вона абсолютно безпечна для гризунів! В клітці можна розмістити іграшки та інша аксесуари для дозвілля вихованця!
У такій клітці життя вихованця буде прекрасним, він буде з комфортом відпочивати і займатися своїми повсякденними справами в своєму особистому куточку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FOP |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Клітка |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | FOP |
| Особливості | З аксесуарами |
| Матеріал | Пластик |
| Країна-виробник | Італія |
- Ціна: 1 539 ₴



