
Будиночок для собак та котів 40x24x47 см сірий брудовідштовхуючий фетр Trixie Liva
- В наявності
- Код: 36319
1 129 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-який вихованець потребує окремого місця у будинку, де він зможе відпочивати, спати або ховатися від дітей і під час негоди на вулиці. Спеціально для цього відомий німецький бренд зоотоваров Trixie пропонує вам свою розробку - Будиночок-лежак для собак Trixie "Liva" 40*24*47 см, яка прослужить ідеальним притулком для вашого вихованця.
Основні переваги будиночка:
- Зроблений з високоякісних матеріалів
- Зручний
- Безпечний для тварини
- Має досить місця
- М'який
- Гарний естетичний вид
- Надійний
- Практичний
Будиночок-лежак для собак Trixie "Liva" швидко стане улюбленим місцем вашого вихованця, він відпочиватиме з зручністю, що позитивно вплине на його настрій і самопочуття відповідно!
- повсть (поліестер)
- стабільна форма
- подушка з плюшевою кришкою (поліестер) і поліестеровим флісовим набиванням стьобаний
- застібка-блискавка по периметру для повного відкриття
- висота: 24 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 470 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Будиночки-лежаки |
| Особливості | Трансформер |
| Матеріал | Поліестер |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 1 129 ₴





