
Кігтеточка для котів 32x32x52 см стовпчик Природа ДОО
- В наявності
- Код: PR740277
692 ₴
Дряпки - необхідний аксесуар в будинку, де є кішка. Сточування кігтів - природна потреба цих ласкавих вихованців, і аби задовольнити її, вони можуть використовувати меблі, стіни, двері. Але такий варіант зазвичай не влаштовує господарів, тому спеціальна дряпка дозволить вирішити відразу два завдання:
- задовольнити бажання кішки поточити кігті
- зберегти цілими меблі, стіни, килими та інші предмети.
При виборі дряпки власники котів беруть до уваги не тільки практичність і ціну, але і форму, колір, зовнішній вигляд, матеріали. Широкий вибір дряпок ТМ «Природа» дарує можливість придбати модель з бажаними додатковими функціями.
Дряпка ДОО - це компактний стійка майданчик, обтягнута штучним хутром із стовпчиком. Обмотка стовпчика виготовлена з сизалю - натурального міцного волокна, яке має привабливий вигляд і довго служить. Дряпка добре чиститься від шерсті, її легко перенести з одного приміщення в інше або перевезти на дачу.
Забезпечте собі душевний спокій і порядок в будинку, а вихованця - місцем для активних ігор і комфортного відпочинку.
Розмір: 32x32x52 см
Діаметр стовпчика: 90 мм
Матеріал: ДСП, штучне хутро, сизаль
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 520 мм |
| Матеріал | Сизаль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
- Ціна: 692 ₴

