
Акваріум 22х22х22 см 9,5 л Природа Міні-куб комплект
- В наявності
- Код: PR241673
3 374 ₴
2 530,50 ₴
-25%
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
«Міні-куб» - ідеальний настільний акваріум, який поєднує в собі стиль і функціональність. Насолоджуйтеся панорамним видом і сучасним дизайном. Акваріум має яскраве і ефективне світлодіодне освітлення і потужний внутрішній фільтр, який забезпечує кристально чисту воду і здорове середовище в акваріумі.
Комплектація:
- акваріум;
- світильник LED-105;
- внутрішній фільтр FC-603;
- поверхневе скло;
- килимок під акваріум (ізолон).
Характеристики акваріума:
- розмір 22 x 22 x 22 см;
- об’єм: 9,5 л.
Освітлення:
- 18 світлодіодів, сумарною потужністю 3,6 Вт;
- 2 режими освітлення (день/ніч);
- вмикання та перемикання режимів здійснюється легким натисканням сенсорної кнопки;
- прозорий кронштейн відзначається компактністю та елегантним дизайном.
Фільтрація:
- механічна, біологічна та хімічної очистка води;
- механіка та біологія забезпечується фільтруючою губкою, яка надійно видаляє; найдрібніші; частинки бруду, та надає сприятливі умови для заселення на своїй поверхні корисних бактерій;
- хімічна фільтрація - вугільний картридж, що відфільтровує шкідливі речовини, барвники та запахи;
- фільтр дуже легко чистити; потрібно лише замінювати картридж кожні 4 тижні;
- компактна конструкція дозволяє заощадити місце в акваріумі;
- вільне розміщення в акваріумі за допомогою присосок;
- максимальна продуктивність 280 літрів/годину;
- потужність 4,2 Вт;
- для акваріумів до 55 літрів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | Акваріум-куб |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 9.5 л |
| Кришка | не передбачена |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 220 мм |
| Ширина акваріума | 220 мм |
| Висота акваріума | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Акваріум із обладнанням |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 2 530,50 ₴

