
Акваріум 50x30x36 см 54 л Природа Скалярія Led прямий комплект
- В наявності
- Код: PR241726
4 968 ₴
3 726 ₴
-25%
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повністю готовий акваріумний комплект, до якого входить: акваріум, кришка з LED-лампою, обігрівач, фільтр, фон акваріумний, сачок, килимок під акваріум.
Після придбання комплекту «Скалярія», залишиється тільки оживити його, започаткувавши там новий, абсолютно унікальний, тільки ваш підводний світ.
Характеристики:
- Акваріум об’ємом 54 л та розмірами: 50х30х36 см
- Кришка - 50х30 см,
- LED-лампа - 9 Вт, 900 Лм
- Фільтр - KWZone Dophin KF-350 190л/год
- Обігрівач - KW Zone DoPhin AH-1006 50 W
- Килимок ізолоновий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Об'єм акваріума | 54 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Обігрівач | Так |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 500 мм |
| Ширина акваріума | 300 мм |
| Висота акваріума | 360 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Акваріум із обладнанням |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 3 726 ₴


