
Лежак для собак 60x53x18 см Pet Fashion Bosphorus 1
- Немає в наявності
- Код: PR241767*****
1 269 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний лежак з цупкого водонепроникного матеріалу підходить для активних собак.
Лежак стійкий до механічних пошкоджень, тому легко витримає будь-які ігри та перепади настрою вашого улюбленця. Гіпоалергенний наповнювач холофайбер дозволяє лежаку тримати форму і не м'ятися. Чохол подушки зйомний і простий у догляді. Він легко чиститься за допомогою щітки або вологої губки.
Переваги:
- Міцність та довговічність
- Зручність чищення і прання
- Гіпоалергнний наповнювач
Матеріал: 100% поліестер, холофайбер
Поради з догляду. Верхню частину лежака і зйомний чохол подушки можна очищувати за допомогою щітки або губки з миючим засобом або без нього. Для збереження форми і зовнішнього вигляду виробу прати у пральній машині не рекомендується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Знімна подушка |
| Матеріал | Поліестер |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 1 269 ₴




