
Лежак для собак 66x54x20 см Pet Fashion Simon 2
- Немає в наявності
- Код: PR241759*****
1 983,06 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лежак з бортиками на кнопках, за допомогою яких можна легко трансформувати лежак в матрац або диван. Виготовлений з двох видів тканини: зовнішня сторона - щільна, зносостійка, непромокаюча; внутрішня сторона - м'яка, пухнаста, затишна. По периметру вшита змійка, яка дозволяє виймати наповнювач (холофайбер), що дуже зручно для чищення лежака.
Переваги:
- Спальне місце-трансформер: лежак, матрас, диван
- Зручність чищення і прання
- Гіпоалергнний наповнювач
Матеріал: 100% поліестер, Холофайбер
Поради з догляду. Нижню частину лежака можна очищувати за допомогою щітки або губки з миючим засобом або без нього. Для збереження форми і зовнішнього вигляду виробу прати у пральній машині не рекомендується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Трансформер |
| Матеріал | Поліестер |
| Порода | Для середніх порід |
- Ціна: 1 983,06 ₴







