
Лежак для собак 66x52x24 см Pet Fashion Prime
- Немає в наявності
- Код: PR241757*****
2 047 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лежак поєднує в собі практичність і зручність одночасно. М'який плюшевий плед відстібається за допомогою блискавки.
Його можна використовувати як ковдру або брати з собою на прогулянку чи пікнік. Наповнювач - гіпоалергенний холофайбер. На подушці є застібка-блискавка, за допомогою якої наповнювач можна виймати. Так чистити подушку буде набагато зручніше.
Розміри (аксесуари): 66x52x24 см
Матеріал: 100% поліестер
Рекомендується ручне чищення лежака за допомогою губки з миючим засобом або без нього.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 240 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Поліестер |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 2 047 ₴








