
Лежак для собак 65x45x20 см Природа Labyrinth 3
- В наявності
- Код: PR241778
895 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний просторий лежак з м'якими бортиками виготовлений з цупкої бязі та поліестеру, тому добре переться і чиститься. Подушка на дні лежака знімна, за необхідності її можна перевернути іншою стороною.
Матерiал: Бязь, поліестер, синтепон
Рекомендації: Прати виріб руками. Не рекомендується прати лежак та подушку в пральній машині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Подушка |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Бязь |
| Порода | Для середніх порід |
- Ціна: 895 ₴

