
Вежа Trixie для хомʼяків та мишей зі сходами деревʼяна 10х14х9 см
- Немає в наявності
- Код: 60867*****
219 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вежа зі сходами для хом'яків і мишей 10 * 14 * 9 см дерев'яна - це відмінне доповнення для житла вашого гризуна від відомого виробника зоотоварів, яке прекрасно впишеться в інтер'єр, урізноманітнивши його і принісши в дозвілля вихованця цікаві ігри.
Товар зроблений з натуральних матеріалів, що запобігає будь-можливу шкоду вихованцеві. З таким придбанням настрій вихованця постійно буде на високому рівні, дозволяючи йому з інтересом і задоволенням проживати кожен день!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Сходи |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для мишей і щурів |
| Матеріал | Дерево |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 219 ₴


