
Будинок-лежак для котів та собак 38x38x26 см Природа Yurt
- В наявності
- Код: PR241898
856 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затишний і м'який куточок для вашого улюбленця! Будиночок для котів та невеликих собак – зручний, бюджетний і практичний варіант місця відпочинку.
Переваги:
- компактність
- простота чищення
- доступна ціна.
Лежак стане «родзинкою» інтер’єру.
Подаруйте улюбленцю такий будиночок – його радості не буде меж!
Матеріал: бязь, поролон
Рекомендації: прати виріб руками. Не рекомендується прати лежак та подушку в пральній машині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Квадратна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Будиночки-лежаки |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Бязь |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 856 ₴




