
Будинок-лежак для котів та собак 36x36x32 см Природа Lord
- В наявності
- Код: PR241899
830 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний будиночок з м'якої бавовняної тканини сподобається не тільки котам, а й невеликим собакам. Цуценята і кошенята також будуть задоволені. Лежак-трансформер можна використовувати в 2 положеннях: як будиночок з круглим входом і м'якою подушкою всередині або як лежак-диван – потрібно лише натиснути долонею на «дах» будиночка, попередньо вийнявши з нього подушку, а потім покласти її назад до лежака.
Переваги моделі:
- 2 в 1: будиночок і диванчик
- знімна подушка з синтепоновим наповнювачем, яку можна прати вручну
- лежак добре чиститься валиком або щіткою
- універсальний дизайн, стильний геометричний малюнок тканини.
Матеріал: бязь, поролон, синтепон.
Розмір: 36х36х32 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Знімна подушка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Будиночки-лежаки |
| Матеріал | Бязь |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 830 ₴


