
Будинок-лежак для котів та собак 35x34x31 см Природа Comfort 2
- В наявності
- Код: PR241891
831 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок підійде для дорослих тварин невеликого розміру – котів та собак, і для малюків. Модель забезпечує достатній простір, м'які бортики дозволяють зручно влягтися, а цуценятам і кошенятам – не випасти з лежака і не травмуватися під час ігор.
Переваги моделі:
- компактність
- універсальність
- бюджетність.
Універсальний дизайн дозволяє розмістити будиночок в будь-якому приміщенні.
Порадуйте чотирилапого друга прекрасним подарунком!
Матеріал: бязь, поролон
Рекомендації: прати виріб руками. Не рекомендується прати лежак та подушку в пральній машині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Бязь |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Знімна подушка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Будиночки-лежаки |
| Матеріал | Бязь |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 831 ₴




