
Будиночок Природа для гризунів 13х13х13 см
- Немає в наявності
- Код: PR241956
104 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий будиночок з вушками стане окрасою клітки і надійним укриттям для улюбленця. В ньому так затишно спати й відпочивати, можна поміститися навіть невеличкою компанією. Невеликий круглий вхід імітує нірку, тож улюбленець почуватиметься, як удома.
Повсть – безпечний матеріал, який має стильний вигляд, м’який, приємний на дотик і добре чиститься.
Матеріал: повсть
Розмір: 13х13х13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Матеріал | Текстиль |
- Ціна: 104 ₴




