
Лежак для собак 54x44x20 см Природа Kokos 2
- В наявності
- Код: PR241980
723 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний привабливий дизайн зробить лежак «родзинкою» інтер'єру. Ваш улюбленець буде з задоволенням відпочивати в такому затишному «гніздечку»! KOKOS – м'який практичний лежак для собак дрібних і середніх порід. Він виготовлений з цупкої плащовки та змішаної цупкої тканини з блискучими смужками.
Зручні в міру високі бортики і незнімна подушка наповнені синтепоном, гіпоалергенним м’яким матеріалом, який не накопичує пил. Лежак добре чиститься від шерсті. За необхідності подушку можна прати вручну і сушити на горизонтальній поверхні.
Матеріал: Плащова тканина, змішана тканина, синтепон
Рекомендації: Прати виріб руками. Не рекомендується прати лежак та подушку в пральній машині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Бязь |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 723 ₴

