
Дряпка для котів 40x45,5x54,5 см Природа Марсель
- Немає в наявності
- Код: PR242068*****
1 660 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний ігровий комплекс для котиків будь-якого віку! Стильна дряпка оригінальної форми не займає багато місця і чудово вписується до інтер’єру у будь-якому стилі. Вона підійде навіть для невеличкої кімнати і вбереже від гострих кігтиків меблі та стіни.
Модель дає котам можливість і поточити кігті, і відпочити в затишній «нірці», і забратися на верхній майданчик і тримати ситуацію в оселі під контролем. М’яке штучне хутро робить відпочинок приємним, а стовпчик з сизалем дозволить точити кігтики досхочу. Сизаль – натуральне волокно агави, яке не шкодить котам, не дає пилу, не вбирає вологу та запахи, а ще – має чудовий вигляд.
Переваги моделі:
- компактність та стильний дизайн;
- підходить для кошенят та дорослих котів;
- стійка та міцна;
- прослужить довго.
Матеріал: ДСП, штучне хутро, сизаль
Розмір: 40х45,5х54,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Висота | 545 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
- Ціна: 1 660 ₴

