
Лежак для собак і котів 62x50x19 см пісочний Pet Fashion Molly №2
- В наявності
- Код: PR242134
1 777 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка тканина, плавні лінії, округлі бортики - все це робить лежак MOLLY чудовим місцем відпочинку для вихованця і прикрасою будинку.
Переваги лежака:
- вишуканий дизайн і модний колір;
- якісні матеріали: щільна меблева тканина, холлофайбер;
- прикраса - декоративна нашивка з логотипом.
Розміри: 62x50x19 см
Подушка: знімна
Матеріал: 100% поліестер (меблева тканина)
Наповнювач: гіпоалергенний холофайбер
Правила догляду: ручне прання при температурі не вище 40 градусів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 190 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Знімна подушка |
| Матеріал | Поліестер |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 1 777 ₴




