
Лежак для собак 60x50x18 см сірий Pet Fashion Bond №1
- В наявності
- Код: PR242406
1 899 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стиль та суперкомфорт для найвибагливіших улюбленців. Лежак Bond дуже зручний завдяки м’яким бортикам з наповнювачем-холофайбером, а дно – ніби пухнаста хмаринка. Тканина приємна на дотик і водночас цупка, тож улюбленець буде задоволений відпочинком. А ви будете задоволені зручністю догляду за лежаком. Завдяки застібкам-блискавкам в дні та бортиках моделі можна виймати подушки з наповнювачем і прати чохол окремо.
Переваги моделі:
- стильний сучасний дизайн
- гіпоалергенний наповнювач
- простота догляду завдяки знімному чохлу.
Розміри: 60х50х18 см
Матеріал: 100% поліестер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Поліестер |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 1 899 ₴




