
Туалет Trixie Delio для котів з рамкою сірий/білий пластиковий 38х20х50 см
- В наявності
- Код: 40397
899 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вибір туалету для ваших пухнастиків це також нелегка справа! Колір, розмір, з бортиками чи без… Компанія Trixie спрощує цей нелегкий вибір для метушливих власників. Туалети для котиків Delio мають приємний дизайн, точно стануть красивим особистим предметом меблів вашого пухнастика. А високі бортики із сіточкою на виході запобігатимуть висипанню наповнювача кожного разу після котячих "справ".
Особливості:
- широкий вихід запобігає розкиданню наповнювача за межі лотка
- високий бортик
- приємні спокійні кольори
- якісний пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 899 ₴



