
Кігтеточка-стовпчик для котів 53 см Природа Д00 ДЖУТ
- В наявності
- Код: PR242527
540 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста стійка дряпка може стояти в будь-якому приміщенні, вона дуже компактна і чудово вписується в інтер'єр. Стовпчик, обгорнутий джгутом - натуральним рослинним волокном - дозволить уберегти інші предмети в будинку від гострих кігтиків, а помпон на шнурку стане улюбленою іграшкою улюбленця.
Штучне хутро «баранчик» надзвичайно м’яке та приємне на дотик, тому дряпака стане не лише улюбленою іграшкою, але й затишним місцем відпочинку.
Діаметр стовпчика: 62 мм
Розмір 32x32x53 см
Матеріал ДСП, штучне хутро, джут
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 530 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 540 ₴


