
Кігтеточка для котів 36x36x50 см стовпчик з платформою Природа Фелікс
- В наявності
- Код: PR242525
854 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка «Фелікс» - це компактний стійкий майданчик, обтягнутий штучним хутром, зі стовпчиком для дряпання. Зверху на стовпчику закріплено площадку для відпочинку улюбленця. Обмотка стовпчика виготовлена з джуту - натурального міцного волокна.
Дряпки легко чиститься від шерсті. Щоб вашому котику було веселіше, на верхньому майданчику дряпки закріплені на шнурках дві іграшки - мишка і помпон.
Штучне хутро «баранчик» надзвичайно м’яке та приємне на дотик, тому дряпка стане не лише улюбленою іграшкою, але й затишним місцем відпочинку. Подаруйте своєму улюбленцю місце для активних ігор і комфортного відпочинку!
Розмір площадки: 36х36 см
Висота: 54 см
Розмір 36х36х54 см
Матеріал ДСП, штучне хутро, джут
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 500 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 854 ₴

