
Кігтеточка для котів 36x36x64 см стовпчик Природа Мімі
- В наявності
- Код: PR242523
678 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка зі штучним хутром приємного бежевого кольору буде мати привабливий вигляд в будь-якому приміщенні і прекрасно виконуватиме свою функцію - відволікатиме котика від роздирання кігтиками меблів і стін.
Зверху на стовпчику закріплена іграшка, з якою ваш муркотик може грати, доки господарі зайняті своїми справами. Штучне хутро «баранчик» надзвичайно м’яке та приємне на дотик, тому дряпка стане не лише улюбленою іграшкою, але й затишним місцем відпочинку.
Діаметр стовпчика: 62 мм
Розмір 36x36x64 см
Матеріал ДСП, штучне хутро, джут
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 640 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 678 ₴


