
Дряпка для котів 9x20 см з трьома отворами з котячою мʼятою паперова Φ Eastland Колода
- В наявності
- Код: 557-077
229 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хвилюєтеся за долю меблів чи шпалер, обираєте іграшку, якою точно буде гратися ваш улюбленець, чи вашому котику просто потрібна дряпка?
Зупиніть свій вибір на дряпці Eastland. Вона виготовлена з гофрокартону, що так люблять дряпати улюбленці, а її форма дасть можливість котику гратися дряпкою, як валиком.
Розмір: d 9 x 20 cм.
Матеріал: гофрокартон.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eastland |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Кігтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 200 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Eastland |
- Ціна: 229 ₴


