
Лежак для собак 80x60x13 см фіолетовий/сірий Pet Fashion Askold 4
- Немає в наявності
- Код: PR242916*****
1 521,16 ₴
Лежак розроблено спеціально для собак середніх і великих порід. Завдяки застібкам блискавкам подушки з дна та бортиків можна виймати, а чохол чистити або мити.
Лежак Askold спеціально розроблений для активних собак. Лежак стійкий до механічних пошкоджень, тому легко витримає будь-які ігри та перепади настрою вашого улюбленця. Наповнювач — гіпоалергенний холофайбер, завдяки якому лежак довгий час зберігає форму і не вбирає запахи. Наявність застібок-блискавок дозволяє виймати з лежака всі подушки з наповнювачем і легко чистити чохол.
Переваги:
- міцність та довговічність;
- зручність чищення і прання;
- гіпоалергнний наповнювач.
Матеріал: 100% поліестер (сумочна тканина), холофайбер
Поради з догляду. Зйомний чохол можна очищати за допомогою щітки або губки з миючим засобом або без нього. Для збереження форми і зовнішнього вигляду виробу прати у пральній машині не рекомендується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Фіолетовий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Двостороння модель |
| Матеріал | Поліестер |
| Порода | Для середніх порід |
- Ціна: 1 521,16 ₴




