
Поїлка-фонтан Trixie Curved Stream для собак біла пластик 2,5 л 25х24,5х35 см
- В наявності
- Код: 24444
2 159 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котики люблять пити проточну воду, бо їх до цього підштовхує інстинкт. Адже така вода завжди свіжа, смачна та чиста, а ще вони сподіваються там впіймати рибку! Завдяки поїлці-фонтану Trixie ви зможете задовольнити цей прадавній інстинкт в улюбленця.
ЇЇ особливості:
- Збагачує воду киснем
- Завдяки циркуляції підтримує прохолодну температуру
- Фільтр забезпечує чистоту води
- Змінна помпа
- З USB-роз'ємом та мережевою вилкою
- Запасний фільтр: арт. 24445
Й хоч рибки котик тут не спіймає, але спрага та зневоднення з такою поїлкою точно не загрожують вашому улюбленцю!
Розмір: 2,5 л/25 × 24,5 × 35 см
Матеріал: пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Поїлка |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 2.5 л |
| Форма | Овальна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 245 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 2 159 ₴




