
Дряпка для котів 70x6x38 см XXL з двома м ячиками картон бежева Trixie
- Немає в наявності
- Код: 48032*****
1 709 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коти обожнюють картон, вони із задоволенням сточують об нього свої кігтики або зручно вмощуються зверху, щоб насолоджуватися найсолодшими снами. Знаючи про цю особливу котячу любов, бренд Trixie створив із картону спеціальну дряпку.
- З двома іграшками-кульками
- Підходить для великих котів
- З котячою м’ятою – для швидкого привчання улюбленця до дряпки
- Легка та компактна.
Розмір: 70 × 6 × 38 см
Матеріал: картон
Колір: бежевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Плоска когтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 60 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
- Ціна: 1 709 ₴




