
Дряпка-лежак для котів 45x12x33 см з котячою мʼятою картон імітація дерева Trixie
- В наявності
- Код: 48013
629 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коти обожнюють картон, вони із задоволенням сточують об нього свої кігтики або зручно вмощуються зверху, щоб насолоджуватися найсолодшими снами. Знаючи про цю особливу котячу любов, бренд Trixie створив із картону спеціальну дряпку.
- З котячою м’ятою – для швидкого привчання улюбленця до дряпки
- Легка та компактна.
Розмір: 45 × 12 × 33 см
Матеріал: картон
Колір: різнокольорова
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Когтеточка-лежанка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 120 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Гофрокартон |
- Ціна: 629 ₴





