
Дряпка для котів 48x5x25 см з двома кульками та котячою мʼятою картонна рожева Trixie
- В наявності
- Код: 48005
629 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коти обожнюють картон, вони із задоволенням сточують об нього свої кігтики та знаходять ще безліч розваг із цим матеріалом. Знаючи про таку особливу котячу любов, бренд Trixie створив із картону спеціальну дряпку.
- З двома кульками-іграшками
- З котячою м’ятою – для швидкого привчання улюбленця до дряпки
- Легка та компактна.
Розмір: 48 × 5 × 25 см
Матеріал: картон
Колір: рожевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Плоска когтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
- Ціна: 629 ₴




