
Дряпка для котів 41x7x24 см з котячою мʼятою картонна синя Trixie
- В наявності
- Код: 48000
419 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коти обожнюють картон, вони із задоволенням сточують об нього свої кігтики або зручно вмощуються зверху, щоб насолоджуватися найсолодшими снами. Знаючи про цю особливу котячу любов, бренд Trixie створив із картону спеціальну дряпку.
- З котячою м’ятою – для швидкого привчання улюбленця до дряпки
- Легка та компактна.
Розмір: 41×7×24 см
Матеріал: картон
Колір: блакитний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Синій |
| Тип | Кігтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 70 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
- Ціна: 419 ₴



