
Лежак для собак 60x50x18 см сірий Pet Fashion Denver №1
- В наявності
- Код: PR243007
1 553 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Досконалий мінімалізм та максимальна зручність! Лежак DENVER має чудовий вигляд у будь-якому інтер’єрі. Він буде до вподоби і дорослим улюбленцям, і цуценятам, оскільки з одного боку бортик занижено, тож забиратися до лежака, щоб відпочити на м’якенькій подушечці, буде зручніше. Тканина приємна на дотик і водночас цупка. Подушку можна виймати і чистити окремо.
Переваги моделі:
- актуальні кольори
- стильний лаконічний дизайн
- гіпоалергенний наповнювач.
Розміри: 60х50х18 см
Матеріал: 100% поліестер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Знімна подушка |
| Матеріал | Поліестер |
| Порода | Для дрібних порід |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 1 553 ₴





