
Дряпка-стовпчик для котів 30x30x62 см з іграшкою на мотузці та котячою мʼятою картон/МДФ/джут світло-коричнева Trixie
- В наявності
- Код: 48022*****
2 409 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе така дряпка Trixie.
- Містить елементи з картону, який так обожнюють коти
- Для додаткового привернення уваги має іграшку
- Котяча м’ята допоможе швидше привчити улюбленця до дряпки
Завдяки цій дряпці котик реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: картон, МДФ, джут
Розмір: 30 х 30 х 62 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 620 мм |
| Матеріал | Джут |
- Ціна: 2 409 ₴




