
Дряпка для котів 46x37x160 см настінна сизаль/плюш біла/сіра Trixie Acadia
- В наявності
- Код: 44073*****
8 569 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе така дряпка Trixie.
- Кріпиться на стіну. Це економить простір
- Платформа зі знімним м'яким лежаком: можна прати вручну
Завдяки цій дряпці котик реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: сизаль, плюш (поліестер): 280 г/м²
Розмір: 46 × 37 × 160 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Настінне |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 8 569 ₴







