
Дряпка-стовпчик для кошенят 30x42 см джут/плюш мʼятна Trixie
- В наявності
- Код: 42932
789 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе така дряпка Trixie.
- Підходить для кошенят
Завдяки цій дряпці котик реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: джут: ø 6 мм, плюш (поліестер): 190 г/м²
Діаметр стовпчика: 7 см
Розмір: d 30 × 42 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бірюзовий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 420 мм |
| Матеріал | Джут |
- Ціна: 789 ₴





