
Дряпка для котів 29x31 см МДФ/джут бежева Trixie Мʼяч
- В наявності
- Код: 43721
2 659 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе така дряпка Trixie.
- Оригінальний дизайн у формі кулі, яка розміщена на дерев’яній (МДФ) основі
Завдяки цій дряпці котик реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: джут: 4 мм, (МДФ)
Розмір: d 29 × 31 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-куля |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 310 мм |
| Матеріал | Джут |
- Ціна: 2 659 ₴




