
Дряпка-будиночок для котів 38x38x78 см сизаль сіра Trixie Gabriel
- Немає в наявності
- Код: 44988*****
7 233 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе цей будинок-дряпка від Trixie.
- Оригінальний дизайн
- 2 двосторонні подушки: можна прати вручну
- Має ще один поверх всередині
- Зовнішня сторона дряпки з двох боків обтягнута сизалевим покриттям, два інші – флісом. Всередині – фліс.
Завдяки цій дряпці котик реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: сизаль, фетр (поліестер)
Діаметр внутрішнього проходу: 18 см
Розмір зовнішніх віконець: 17 х 17 см; 20 х 18 х 20 см
Розмір дряпки: 38 × 38 × 78 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 780 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 7 233 ₴










