
Дряпка-будиночок для котів 39x39x64 см сизаль/плюш сіра/біла Trixie Saul
- В наявності
- Код: 44433
3 439 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе така дряпка-вежа від Trixie.
- Оригінальний дизайн
- Легко складається, що робить її дуже компактною для зберігання
- З одного боку є вставка із сизалі
- Всередині знаходиться ще один поверх
Завдяки цій дряпці котик реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: сизаль, тканина, плюш (поліестер): 260 г/м², фліс
Розмір віконець: d=17 см, 17 х 20 см
Розмір дряпки: 39 × 39 × 64 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 640 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 3 439 ₴








