
Дряпка-будиночок для котів 54x40x73 см джут/плюш біло-рожева Trixie Harvey
- В наявності
- Код: 44539*****
7 445 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе така дряпка від Trixie.
- Оригінальний дизайн
- З будиночком внизу та лежаком вгорі
- Двостороння подушка: можна прати вручну
Завдяки цій дряпці котик реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: джут: ø 6 мм, довгошерстий плюш (поліестер): 310 г/м²
Діаметр стовпчика: 9 см
Розмір дряпки: 54 × 40 × 73 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 730 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Джут |
- Ціна: 7 445 ₴






