
Дряпка-комплекс для котів 40x40x83 см з іграшкою джут/плюш бежева Trixie Nayra
- Немає в наявності
- Код: 44436*****
6 111 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе така дряпка від Trixie.
- Оригінальний дизайн
- З будиночком, лежаком і двома джутовими стовпчиками
Завдяки цій дряпці котик реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: джут: ø 6 мм, плюш (поліестер): 280 г/м²
Діаметр стовпчиків: 9 см
Розмір дряпки: 40 × 40 × 83 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 830 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Джут |
- Ціна: 6 111 ₴








