
Дряпка-лежак для котів 53x43x60 см з іграшкою на мотузці сизаль/плюш сіра Trixie Marcela
- Немає в наявності
- Код: 47062*****
5 745 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе така дряпка від Trixie.
- Оригінальний дизайн
- Зверху знаходиться знімний лежак, який можна прати вручну
Завдяки цій дряпці котик реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: сизаль: ø 6 мм, плюш (поліестер): 280 г/м²
Діаметр стовпчиків: 11 см
Розмір дряпки: 53 × 43 × 60 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 600 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 5 745 ₴







