
Дряпка-комплекс для котів 41x41x50 см з іграшкою сизаль/плюш сіра Trixie Baza
- В наявності
- Код: 44548
2 479 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе така дряпка від Trixie.
- Оригінальний дизайн
- На нижній платформі розміщена щітка, яка точно не залишить байдужим жодного котика
Завдяки цій дряпці улюбленець реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: сизаль: ø 6 мм, довгошерстий плюш (поліестер): 420 г/м²
Діаметр стовпчиків: 9 см
Розмір дряпки: 41 × 41 × 50 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 500 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 2 479 ₴







