
Лежак для котів та собак 82x64x16 см Природа Print 3
- В наявності
- Код: PR243061
828 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний просторий лежак з м'якими бортиками виготовлений iз бязі, тому добре переться і чиститься. Подушка на дні лежака зйомна, при необхідності її можна перевернути іншою стороною. Наповнювач не збивається, не вбирає запахи і довгий час забезпечує комфортний відпочинок вашому улюбленцю.
Матеріали: бязь, синтепон.
Розміри: 82х64х16 см.
* Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Знімна подушка |
| Матеріал | Бязь |
| Порода | Для середніх порід |
- Ціна: 828 ₴


