
Лежак для котів 50x40x12 см і собак Природа Buddy
- В наявності
- Код: PR243069
490 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Симпатичний картатий лежачок з м’якесенькою подушкою припаде до душі котикам та песикам маленьких порід. Адже так зручно спати, поклавши голову на м’який бортик, чи ніжитися на подушці й робити «потягусі». Цупка бязь легко очищується від шерсті та забруднень. Подушка виймається.
Характеристики моделі:
- приємний до тіла матеріал – цупка бязь
- синтепоновий наповнювач бортиків і подушки не вбирає запахи
- приємне сполучення кольорів
- рекомендоване ручне прання.
Розмір: 50х40х12 см
*Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Знімна подушка |
| Матеріал | Бязь |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 490 ₴





