
Подушка-матрац для собак та котів 80x60x10 см Природа Ostin
- В наявності
- Код: PR243068
410 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картатий простібаний матрацик можна використовувати і вдома, і покласти на сидіння авто, щоб улюбленцю було зручно, і взяти із собою на дачу або на природу. Мартац пружний та зручний, дуже простий у догляді. Бавовняна тканина не електризується і добре чиститься.
Характеристики моделі:
- приємний до тіла матеріал – цупка бязь
- наповнювач – гіпоалергенний синтепон
- лаконічний дизайн
- рекомендоване ручне прання
Розмір: 80х60х10 см
*Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Подушка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Подушки |
| Особливості | Двостороння модель |
| Матеріал | Бязь |
| Порода | Для середніх порід |
- Ціна: 410 ₴

