
Лежак для котів і собак 50x40x13 см Природа Green
- В наявності
- Код: PR243089
621 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приємний колір та універсальний дизайн дозволять розмістити лежак у вашому помешканні, не порушуючи гармонійність інтер’єру. Цупка бавовняна тканина добре чиститься, не накопичує статичну електрику. Наповнювач не вбирає запахи. Подушку можна перевертати оливковим або чорним боком – за настроєм.
Характеристики моделі:
- підходить для котів та собак невеликих порід
- знімна двоколірна подушка: оливкова/чорна
- мінімалістичний дизайн
- чудово виглядає в інтер’єрі.
Матеріал: букле, бязь голд, силікон.
Колір: оливковий
Розміри: 50х40х13 см,
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 40 ℃
*Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Зелений |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Бязь |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 621 ₴

