
Лежак для котів та собак 52x40x12 см Природа Michael
- В наявності
- Код: PR243088
617 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затишний і пухкенький лежак глибокого шоколадного кольору – чудовий подарунок улюбленцю. Це комфортне та приємне місце відпочинку. Лежак привабливо виглядає і простий у догляді.
Характеристики моделі:
- підходить для котів та собак невеликих порід
- знімна двоколірна подушка: коричнева/чорна
- цікаве поєднання матеріалів
- чудово виглядає в інтер’єрі.
Матеріал: вельбо «сірий», замша лакова, силікон.
Колір: сірий
Розміри: 52х40х12 см
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 40 ℃
* Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Знімна подушка |
| Матеріал | Плащова тканина на інтерлоку, вельбао |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 617 ₴




