
Вкладиш Juwel вата для акваріума bioPad M для внутрішнього фільтра Bioflow M 5 шт
- В наявності
- Код: 88049СПЕЦЦЕНА
108 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вкладиш у фільтр JUWEL Poly використовується для уловлювання грубих частинок бруду у воді.
Як механічна попередня фільтрація, він захищає фільтр від швидкого забруднення і означає, що вам не доведеться так часто чистити інші фільтрувальні засоби.
Фільтрувальний вкладиш JUWEL складається з тонкого поліефірного матеріалу без залишків і підходить для використання як у морському, так і в прісноводному акваріумі.
Він поставляється в трьох розмірах, в упаковках по 5 штук.
Характеристики:
- Служить механічним попереднім фільтром
- Захищає інші фільтрувальні елементи від швидкого забруднення
- Виготовлений з поліефірного матеріалу, що не лишає осаду
- Підходить для використання в морських та прісноводних акваріумах
- 5 штук в упаковці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Губка для фільтра |
| Розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Juwel |
| Наповнювач | Вата |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 108 ₴

