
Губка Juwel груба для акваріума bioPlus coarse M для внутрішнього фільтра Bioflow M
- В наявності
- Код: 88050СПЕЦЦЕНА
235 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Губка -фільтр JUWEL груба служить для механічної та біологічної фільтрації вашого акваріума, що робить її невід'ємним компонентом системи фільтрів JUWEL.
Груба структура пор дає велику площу поверхні, гарантуючи відносно високу і рівномірну швидкість потоку води. Це означає, що він особливо підходить для біологічної фільтрації в аеробній зоні.
Відкриті пори губки -фільтра JUWEL були зроблені без використання хімікатів, тобто немає залишків.
Характеристики губки з грубим фільтром JUWEL:
- Найкращі механічні та біологічні характеристики фільтрації
- Однорідна структура, що гарантує рівномірні умови потоку
- Відсутні хімічні залишки
- Підходить для використання у прісноводних та морських акваріумах
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Губка для фільтра |
| Розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Juwel |
| Наповнювач | Губка |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 235 ₴

