
Губка Juwel вугільна для акваріума bioCarb M для внутрішнього фільтра Bioflow M 2 шт
- В наявності
- Код: 88059СПЕЦЦЕНА
404 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вугільні губки JUWEL поглинають запахи та помутніння, а також токсичні сполуки у вашому акваріумі, залишаючи воду кристально чистою. Той факт, що використовується вугілля у формі губки, гарантує рівномірні умови потоку фільтруючого середовища, створюючи дуже велику, а отже, високоефективну поверхню.
Завдяки цим характеристикам вугільні фільтри JUWEL також ідеально підходять для фільтрації залишків ліків після обробки вашої риби.
Вони доступні в трьох розмірах, в упаковках по два.
Характеристики вуглецевих губок JUWEL:
- Поглинає запахові сполуки та помутніння, а також токсичні сполуки
- Забезпечує кристально чисту воду
- Відфільтровує залишки ліків
- Підходить для використання у прісноводних та морських акваріумах
- 2 вугільні губчасті фільтри в пачці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Губка для фільтра |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Juwel |
| Наповнювач | Активоване вугілля |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 404 ₴


