
Вкладиш Tetra BF 800/1000 для внутрішнього фільтра IN 800/1000 губка 2 шт
- Немає в наявності
- Код: 607699****
570 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальна губка Tetra «BF 800 / 1000» для внутрішнього фільтра Tetra IN 800 / IN 1000 створена для механічного чищення акваріумної води. Губка затримує великі та дрібні частинки бруду. Завдяки спеціальному пінно-пористому матеріалу, всередині губки поселяються корисні бактерії
- У губці поселяються біологічно активні бактерії: небезпечні нітрити перетворюються в нітрати
- Структура губки забезпечує хорошу механічну фільтрацію: видаляються маленькі, видимі, частинки бруду
- Підходить для всіх прісноводних і морських акваріумів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tetra |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Губка для фільтра |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Наповнювач | Губка |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 570 ₴

